O mniePłeć: Kobieta
Zawód: Swatka
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny, woj. Śląskie


O mnie Jestem Swatką... Łącze samotne serducha... Piąty rok prowadzę Centrum Zapoznawcze Zolyty, które stworzyłam dla osób samotnych w każdym wieku. Mam szansę zobaczyć z bliska rodzące się uczucie, zmienić czyjeś życie na lepsze... jednocześnie każdego dnia poznaje często smutne historie z życia moich klientów, których ciężar nawet dla mnie wydaje się nie do udźwignięcia. Pomimo tego, uważam, że warto!!! Między innymi dlatego powstał ten blog. Pragnę podzielić się zdobytym doświadczeniem w relacjach damsko-męskich, odsłonić kulisy pracy Swatki, oraz moim postrzeganiem świata. Jest skierowany dla osób poszukujących drugiej połówki ale również dla par, które znajdą tu pomysły na randki we dwoje i dla wszystkich, którzy będą chcieli poświęcić swój czas na odwiedziny.

Zainteresowania Prywatnie nazywam się Ania Guzior-Rutyna, mam 36 lat, jestem zodiakalnym Bykiem, twardo stąpam po ziemi. Tylko czasami błąkam w obłokach. Najczęściej w ramionach ukochanego, czyli mojego męża Andrzejka. Jestem też mamą 15 letniego Alana i 6 letniego Artura. Uwielbiam zapach róż, których mam całe mnóstwo w ogrodzie, komedie romantyczne, wyciskacze łez, ciekawe filmy akcji, fantastyki. Boję się horrorów, na mroczne sceny patrzę przez palce. Nie pogardzę dobrym kabaretem, szaleństwem w Aqua parku, podróżą w nieznane. Relaksuję się z nosem w książce. Najczęściej z historycznym romansidłem, literaturą faktu, poezją. Rozsmakowałam się w urokach życie, staram się czerpać z niego garściami. Dlatego od lat praktykujemy z mężem chodzenie na randki. Co polecam każdemu, zwłaszcza parą z dużym stażem. Dziękuję za poświęcony czas i zapraszam do mojego świata.

4 komentarze:

  1. pisz jak najwięcej, bo się ŚWIETNIE czyta.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za tak ciepłe słowa.Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Pisz,pisz i pisz.Twoje słowa mnie rozśmieszają,pomagają.Zaglądam tu od początku.Dopiero teraz zdecydowałam się na komentarze.Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń